Site Overlay

Marcové súťaže v ŠINTER 4all

Zdar športovci!

Na mesiac marec 2021 som pre vás pripravili nasledovné súťaže:

1. Dvojkolečko o kilečko

POPIS:

Kto do dátumu 31.marca 2021 zabehne najrýchlejšie 2 kolá po chodníku okolo jazera Kuchajda vyhráva cenu!!!. Sú dve kategórie: starší (narodení do 31.3.2003 vrátane) a mladší (narodení po 1.4.2003 vrátane). Víťaz v každej kategórii od o.z. ŠINTER získava hotovosť 50,- EUR!!!

MAPA:

Dva krát okolo Kuchajdy

ŠTART/CIEĽ:

PRAVIDLÁ:

1. Súťažiaci/súťažiaca musí byť ku koncu marca 2021 členom skupiny ŠINTER 4all v appke STRAVA.

2. Výkon musí byť k 31.3. 2021 čas 24:00 zaznamenaný v appke STRAVA kvôli kontrole.

3. Štart aj cieľ je na označenom mieste na chodníku okolo Kuchajdy, v tesnej blízkosti reštaurácie MÓLO. Krátka biela čiara a vedľa nej písmeno Š (ilustračné foto).

4. Bežia sa dva okruhy po chodníku okolo jazera Kuchajda, podľa STRAVA je to približne 2,92 km = asi 2.920 metrov (ilustračný obrázok).

5. Váš výkon alebo priebežne vaše výkony je potrebné poslať do uzávierky súťaže 31.3. 2021 čas 24:00 na mail: sinter.basket@gmail.com v tvare:

dátum behu;

čas zabehnutia dvoch okruhov;

kategória starší (narodení do 31.3.2003 vrátane) alebo mladší (narodení po 1.4.2003 vrátane).

6. Po skončení súťaže budú časy spracované a budú oznámení víťazi resp. oznámené víťazky v kategórii starší a mladší.

7. POZOR! Určení víťazi pri preberaní ceny budú musieť dokázať svoj čas, čiže musia zabehnúť rovnakú trasu v +/- podobnom čase! J

8. Prebrať cenu v kategórii mladší musí zákonný zástupca súťažiaceho!

9. Aby sme boli rovnoprávni, tak jediné delenie je vekové, ženy aj muži súťažia spoločne!

Poslať výkon/výkony na mail je z dôvodu lepšieho prehľadu o výkonoch a ich vyhodnotenia, navyše na STRAVA sa opakovane objavujú odkazy od nevhodných subjektov, jediný spôsob, ako ich odstraňovať je vymazať Správu/Post a opätovne ju nahrať aj za cenu straty „kudos“ a komentov, tým pádom, keby sme to dávali napr. do komentov, tak sa údaje vymažú.

Poslaním mailu s údajmi súťažiaci/súťažiaca súhlasí so spracovaním údajov, čiže mailovej adresy. Po skončení a vyhodnotení súťaže budú všetky maily vymazané! Zodpovedná a kontaktná osoba je Martin Huňa, mail sinter.basket@gmail.com.

2. Súťaž o športtester SAMSUNG Galaxy Fit2

POPIS:

Cenu získava člen/členka skupiny SINTER 4all, ktorý/ktorá má k 31. marcu 2021 čas 24:00 cez appku STRAVA zazanmenaných ČASOVO najviac aktivít. Jednoduchšie: kto do 31.3. (vrátane) strávi najviac času behaním, bicyklovaním alebo plávaním, čiže aktivitami, ktoré rozoznáva a zaznamenáva appka STRAVA. Aktivity sa berú kumulovane, čiže všetky kategórie dohromady!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *